Rozbity kanal

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Vlasta Savková 30. marca 2017

Kanal je pred vchodom do bytoveho domu na Bjornsonovej c. 2. Je stary, vyse 60-rocny a beton je rozkruseny, na niekolkych miestach az diery. Staci, aby niekto po nom presiel a moze dojst k nestastiu. Ale najvacsie nestastie su potkany, ktore z neho vyliezaju.

03. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
07. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

J.V.S., s.r.o.
04. máj 2017

Vlasta Savková

Od podania podnetu presiel takmer mesiac a firma, ktora to ma riesit zatial nic nevykonala.
21. jún 2017

Vlasta Savková

S rozbitym kanalom sa nic nedeje! Firma, ktoru ste oznacilili ako zodpovednu, mi zaslala nasledujucu odpoved:
Ing. Vladislav Staš <vstas@jvspresov.sk>

14:50 (pred 2 hodinami)

komu: mne
Naša firma kanály v správe nemá, neviem kto Vás tak informoval, ale môže ich mať v správe buď vodárenská spoločnosť alebo správca bytového domu
22. jún 2017

Prešov Odkazprestarostu.sk

Dakujeme za aktualizaciu, preposleme podnet znova na radnicu
23. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Kanalizačná šachta je vo vlastníctve vlastníkov bytov na ul. Bjornsonovej č. 2, ktorí sú podľa platnej legislatívy povinní zabezpečiť opravu šachty na vlastné náklady.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania