Nefunguje tlačítko semaforu pre chodcov sidl. Centrum

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Vladimír 07. augusta 2017

Už najmenej 10 dní nefunguje tlačítko pre chodcov na semafore pre chodcov zo strany Jednoty.Ďakujem.

07. august 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.



Mestský úrad v Prešove
22. august 2017

Marek Seliga

Už funguje...
24. august 2017

Odpoveď samosprávy

Nefunkčné dopytové tlačidlo pre chodcov na svetelnom signalizačnom zariadení bolo opravené zhotoviteľom bežnej údržby miestnych komunikácií v 32. týždni 2017.

Ďakujeme Vám za doručený podnet, ktorým ako občan/občianka poukazujete na konkrétny nedostatok vo Vašom blízkom okolí a tým prispievate k skvalitneniu životného prostredia a života vôbec v meste Prešov.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania