Poškodená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený

Zaslal: Marek Seliga, 28. augusta 2017

Chcem upozorniť na popraskanú a vyblednutú značku STOP...

30. august 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.




Mestský úrad v Prešove
13. október 2017

Odpoveď samosprávy

Výmenu DZ C2 na predmetnej ulici sme zadali zhotoviteľovi bežnej údržby miestnych komunikácií na realizáciu.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.


Mestský úrad v Prešove
25. február 2018

Marek Seliga

Vymenená...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.