Osvetlenie ulice

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Neriešený
meno
Marek 07. júna 2013

Nesvieti pouličné osvetlenie.

10. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.
09. september 2013

Odpoveď samosprávy

Na základe doručeného podnetu zverejneného na stránke www.odkazprestarostu.sk/4451
k problematike poruchy na verejnom osvetlení na ul. Trnkovej, Vám po preverení skutkového stavu zasielame nasledovné stanovisko.

Vašu požiadavku na opravu verejného osvetlenia sme postúpili na zabezpečenie nápravy prevádzkovateľovi verejného osvetlenia mesta Prešov do spoločnosti IL Prešov, spol. s r. o ., Strojnícka 18, Prešov.

Odstránenie poruchy bude cca do 10 dní od oznámenia, podľa zmluvných podmienok pre tieto služby.

Ďakujeme za doručenie podnetu a pozornosť pri riešení problémov v meste Prešov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania