Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Poškodena lavička

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 20. septembra 2017

Zlomena doska na lavicke vo vnutrobloku Sabinovskej (10-14) pri detskom ihrisku

21. september 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
23. november 2017

Jozef

Update
23. november 2017

Anonymný užívateľ

opravena :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.