Nefuknčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 20. septembra 2017

Lampa na ulici Vajanského nesvieti.

21. september 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
15. november 2017

Jozef

Update?
16. november 2017

Prešov Odkazprestarostu.sk

podnet sme preposlali na radnicu
16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.



Mestský úrad v Prešove
06. december 2017

Jozef

Stále nič?
27. december 2017

Jozef

opravené

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.