Hnijúca ulička pri školskom dvore ZŠ Šmeralova

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený

Zaslal: Lukas, 03. januára 2018

Hnijúce vrstvy lístia neodpratané x rokov po sebe, na ktorých sa chodci šmýkajú, kopec odpadkov a rozbitých fliaš. Ulička je prechodová medzi ulicami Tomášikova, Bajkalská.

04. január 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Chodník vo Vami spomínanej lokalite bol uprataný pracovníkmi Menších obecných služieb dňa 15.1.2018.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto
mesta.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania