Odpadky pod pódiom.

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený

Zaslal: Floro, 12. januára 2018

Smetisko pod pódiom za detským ihriskom na ulici Matica slovenská.

15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Odpadky pod pódiom na ul. Matice slovenskej boli upratané pracovníkmi Menších obecných služieb dňa 16.1.2018.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto
mesta.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.