Zvierata na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Uzavretý

Psickari chodia pravidelne bez vocky, nahubka pri materskej škôlke na sabinovskej. Najnovšie aj po detskom ihrisku a keď ich popýtam aby odišli tak sú neochotný, prtom nedodržujú žiadne pravidla.

30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia v Prešove vykonáva v uvedenej oblasti pravidelné kontroly. V súvislosti s podnetom sa hliadky zamerajú na pohyb psov v okolí MŠ a v prípade zistenia porušenia zákona prípadne všeobecne záväzného nariadenia, budú postupovať v zmysle zák. 372/1990 Zb. o priestupkoch.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania