Lampa 315 nesvieti, poškodený kryt na lampe 308 a nevhodné SPD

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Ján Haluška 02. mája 2018

Na Námestí legionárov pred DJZ - Lampa 315 nesvieti. Poškodený kryt na lampe 308. Provizórny kryt na lampe 308 je viac ako rok a rozpadáva sa - vidno už svorkovnicu. Posledné 3 fotky sú z 22.4.2017 s celým igelitom.
Celé námestie má nevhodné a rozdielne SPD svetelných zdrojov. SPD treba zjednotiť do teplej farby, tak ako je to najlepšie podľa pravidiel osvetľovania.

03. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. jún 2018

Ján Haluška

Lampa už svieti a kryt je doplnený. Podnet vyriešený.
08. jún 2018

Ján Haluška

Lampa už svieti a kryt je doplnený. Podnet vyriešený.
SPD bude iná kapitola - Prešov bude mať Manuál verejných priestorov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania