Pretočená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Marek Seliga 16. mája 2018

Značka hlavná cesta je otočená nesprávnym smerom,prosím o nápravu...Ako vchádzate ku Kauflandu pri Opále...

16. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.





Mestský úrad v Prešove
30. december 2018

Marek Seliga

Od mája žiadna odpoveď,poprosím preposlať...
04. január 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol prešetrený zamestnancom oddelenia komunálnych služieb Mestského úradu v Prešove s konštatovaním, že je opodstatnený. Oprava predmetnej značky bola zadaná zhotoviteľovi bežnej údržby na realizáciu.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.



Mestský úrad v Prešove
02. február 2019

Matej

Vyriešené, ďakujeme mesto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania