Znicene drevené dosky na lavičkách

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Jarka Kutajova 29. mája 2018

Polámané a ohnuté drevené dosky na lavičkách ul. Nabrezna 4,6,8 - vnutroblok

30. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania