Prepadnutie kanalizacie - ul safarikova

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Janosik 01. júna 2018

prepadnutie kanalizacie - ul safarikova od duklianskej

01. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
06. jún 2018

Janosik

Prepadnuta kanalizácia

Prepadnuta kanalizácia v križovatke ul. Duklianska na ul. Šafárikova z PP
06. jún 2018

Janosik

Uz ked ste zaradili do toho isteho vlakna, tak obidve prepadnute kanalizacie sa tam nachadzaju
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Správa a údržba ciest PSK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania