Vlnky a prepadna nejedna kanalizácia zo svet. križovatky Saris

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zaslal: Janosik, 03. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Vlnky a prepadna nejedna kanalizácia zo svet. križovatky Saris smer zel. priecestie ul. Levočská

05. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Správa a údržba ciest PSK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania