Dopravne značenie vodorovné Stavbárska

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení

Zaslal: Občan, 07. júna 2018

Chýbajúce dopravné značenie na Stavbárskej ulici. Jedná sa o kopec, kde zároveň je mierna zákruta cez horizont. Stáva sa, že auto výjde na kopec do protismeru. Bolo by vhodné doplniť dopravné značenie - stredovú čiaru a ak to dovolia aj šírkové rozmery vozovky tak krajnice pre možnú cyklistickú dopravu.

07. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.