Vlnky/kanal. - pravy pruh z Kapusian az Sariske Luky smer na PP

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Janosik 11. júna 2018

vlnky, vytlky,kanalizacie - pravy pruh z Kapusian az po Sariske Luky smerom na Poprad.

Pravy pruh uz je vhodny len pre kamiony.

12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Správa a údržba ciest PSK .
28. jún 2018

Anton Durkáč

Pracovníci MsÚ Prešov, zodpovední za túto agendu, by v prvom rade mali ovládať kompetencie jednotlivých správcov ciest. Napísať do odpovede, že novou zodpovednou inštitúciou je SÚC PSK , je alibizmus. Posúvaním podnetu na nesprávneho správcu cesty tento problém nerieši, len riešenie odsúva. Správa a údržba ciest PSK spravuje cesty II. a III. triedy. Mapa, ktorá je súčasťou podnetu jasne dokumentuje, že problém je na ceste č. 18, čo je cesta I. triedy. Správu ciest I.triedy vykonáva Slovenská správa ciest Bratislava. Preto prosím pracovníkov MsÚ Prešov, aby si láskavo doštudovali kompetencie v oblasti cestného hospodárstva a zaslali podnet na správnu adresu.
28. jún 2018

Prešov Odkazprestarostu.sk

Dakujeme, podnet sme preposlali na SSC Kosice - vladimir.sabol@ssc.sk - Oddelenie správy ciest
09. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu 53276: Vlnky/kanal. – pravý pruh z Kapušian až Šarišské Lúky smer PP Vám oznamujeme, že plánujeme rekonštrukciu cesty v rámci „ Modernizácie vybraných úsekov ciest I. triedy v Prešovskom a Košickom kraji I/18 Prešov – Lipníky“. Je spracovaný projekt, ktorý podľa dostupných informácií bude do konca 8/2018. Realizácia rekonštrukcie cesty I/18 Prešov – Lipníky bude po ukončení verejného obstarávania (predpoklad r. 2019)

Bzdil Emil
SSC IVSC Košice
Detašované pracovisko Prešov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania