Zlomena lavička

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
mirka 18. júna 2018

najprv nalomená, dnes už odlomena doska na lavičke. vnutroblok sabinovska 10-12 pri detskom ihrisku

19. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
11. júl 2018

mirka

dodnes žiadna zmena, teda ano uz sa láme aj doska na druhej lavicke, na pieskovisku uz je uplne zlomena doska a to iste aj na druhej lavicke

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania