Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
mirka 12. júla 2018

rozbity chodnik pri detskom ihrisku, deti v dosledku prepadnutych casti padajú, v dierach sa drzi po daždi voda a nasledne prach

12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol prešetrený zamestnancom, odd. komunálnych služieb Mestského úradu v Prešove s konštatovaním, že je opodstatnený. Opravu predmetného chodníka sme zaradili do zoznamu bežnej a súvislej opravy miestnych komunikácií na nasledujúce obdobie.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.


Mestský úrad v Prešove
26. február 2019

Martin

Rozbitý chodník pri ihrisku, v lete tam malé deti padajú z bicyklov.
26. február 2019

Martin

Rozbitý chodník pri ihrisku, v lete tam malé deti padajú z bicyklov.
26. február 2019

Martin

Rozbitý chodník pri ihrisku, v lete tam malé deti padajú z bicyklov.
26. február 2019

Martin

Komentár

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania