Ohrada na zemi - Levočská ul.

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Ján Haluška 16. augusta 2018

Ohrada je na zemi - Levočská ulica.

16. august 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
16. marec 2019

Ján Haluška

Podnet je vyriešený aj bez odpovede.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania