Zaburinená Čapajoveva ulica

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Jozef 22. augusta 2018

Nedávno zrekonštruovaný chodník na Čapajevovej ulici je zarastený, vyžaduje si aj údržbu.

22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
29. október 2018

Odpoveď samosprávy

Odburiňovanie chodníkov i krajníc všetkých mestských častí vykonávajú pracovníci Menších obecných služieb (MOS). Práce sú vykonávané na základe harmonogramu ktorý je určený pre všetky mestské časti a podľa neho sa pri čistení postupuje.

Ďakujeme za doručenie podnetu a pozornosť pri riešení problémov v meste Prešov.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania