Lávka pre chodcov cez Torysu

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Vladimír 17. septembra 2018

Dobrý deň. Takto vyzerá most pre chodcov ku areálu detského ihriska / Troliga/ Asi povodie ?

18. september 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Riešenie je v kompetencii Slovenského plynárenského priemyslu, a.s.
08. október 2018

Prešov Odkazprestarostu.sk

podnet sme preposlali na reklamacie@spp-distribucia.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania