Na mostnom telese zakrytie plechom

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Vladimír 17. septembra 2018

Dobrý deň. Takto vyzerá na novom vyasfaltovanom chodníku na moste zakrytie plechmi, ktoré vôbec nesú upevnené, ani v úrovni vrchu chodníka a hrozí tam úraz. Ako to bolo zkontrolované. Ďakujem.

18. september 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania