Vranovská-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Matej 11. decembra 2018

Vyblednutá zvislá dopravná značka P 8 v smere na Kapušany, pred križovatkou s ulicou Pažica.

14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
28. december 2018

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Cesta v správe Slovenskej správy ciest
02. február 2020

Matej

Po viac ako roku je podnet neriešený a nezmenený. Dokonca aj bez odpovede. Prosím o zmenu statusu.
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Všetky ZDZ (vrátane P8 na ul. Vranovskej) budú v roku 2020 vymenené za nové v rámci rekonštrukcie cesty I/18 Prešov – Lipníky. Začiatok stavby v jarných mesiacoch 2020.

Bzdil Emil
SSC IVSCV Košice
Detašované pracovisko Prešov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania