Vranovská-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Matej 11. decembra 2018

Vyblednutá zvislá dopravná značka P 8 na Vranovskej ulici v smere na Kapušany, pred križovatkou s ulicou Na Tablách.

14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
02. február 2020

Matej

Po viac ako roku je podnet neriešený a nezmenený. Dokonca aj bez odpovede. Prosím o zmenu statusu.
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania