Vranovská-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Matej 11. decembra 2018

Vyblednutá zvislá dopravná značka P 8 na Vranovskej ulici, v smere na Kapušany, pred križovatkou s ulicou Fintická.

14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania