Vranovská-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Matej 15. decembra 2018

Na Vranovskej ulici v smere na Kapušany je už dlhšiu dobu vyblednutá zvislá dopravná značka P 8 pre odbočkou na Sekčov.

17. december 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.



Mestský úrad v Prešove
18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Novou zodpovednou inštitúciou je:

Slovenska správa ciest.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania