Hlavná-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Ján Haluška 28. decembra 2018

Reproduktor na Vianočnej dekorácii neustále „ťuká“ a vyrušuje okolie. Aj v noci. V rytme blikania svietiacich akože zvonov.

28. december 2018

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
01. január 2019

Ján Haluška

Najlepšie by bolo tento zvonársky nefunkčný Gýč odstrániť. Mesto už potrebuje sebareflexiu aby Gýče postupne zmizli z mesta.
01. január 2019

Ján Haluška

Náhrada za hnusné Gýčové blikajúce umelé zvony. Zvuk ozajstných zvonov v parčíku je mnohonásobne lepší vo všetkých parametroch. Je to aj krajšie - super vec.
16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Na základe Vášho podnetu na odstránenie nevhodného zariadenia na pešej zóne na vianočnej výzdobe sme spolu so zástupcom prevádzkovateľa verejného osvetlenia a vianočnej výzdoby vykonali obhliadku určeného verejného priestranstva. Podnet bol vyhodnotený ako opodstatnený.
V zmysle Vášho podnetu bola táto požiadavka zaradená do bežnej údržby a starostlivosti o vianočnú výzdobu. Poruchový prvok výzdoby bol prekontrolovaný a vypnutý.
Ďakujeme za doručenie podnetu a pozornosť pri riešení problémov v meste Prešov.


Mestský úrad v Prešove
16. január 2019

Ján Haluška

Ťukanie je už konečne umlčané. Veľmi by som ocenil, keby sme vedeli kto konkrétne odpovedá za Mestský úrad.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania