Vranovská-osvetlenie-nefunkčné - vjazd z Kapušian

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 28. januára 2019

Prvý neón na Vranovskej ulici v Nižnej Šebastovej pri vjazde z Kapušian nesvieti.

29. január 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
15. február 2019

Matej

Podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Na základe Vášho podnetu - oznámenia o poruche verejného osvetlenia na ul. Vranovskej bola zástupcom prevádzkovateľa verejného osvetlenia vykonaná obhliadka. Podnet bol vyhodnotený ako opodstatnený.
Prostredníctvom prevádzkovateľa osvetlenia na nefunkčných svietidlách bola vykonaná oprava v určených zmluvných termínoch v období mesiaca február 2019.
Ďakujeme za doručenie podnetu a pozornosť pri riešení problémov v meste Prešov.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania