odvodnenie cesty

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený

odvodnovaci zlab pre odvodnenie cesty je zniceny. Chyba vrchny "poklop" tak sa to upchava, vnutro zlabu je poskodene a neplni svoj ucel. Navyse hrozi nebezpecenstvo poranenia chodcov pripadne cyklistov, kedze tato cast mestskej komunikacie nie je osvetlena. miesto: zaciatok Wolkerovej ulice, vid umiestnenie na mape

11. november 2013

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.
21. november 2013

Odpoveď samosprávy

Na základe doručeného podnetu zverejneného na stránke www.odkazprestarostu.sk/6476 vo veci odvodňovacieho žľabu pre odvodnenie cesty na ulici Majakovského v mestskej časti Sabinovská, Šidlovec a N.Šebastová.
Po prešetrení požiadavky konštatujeme že, požiadavka je opodstatnená. Opravu žľabu (chýbajúceho krytu) zabezpečíme po schválení požiadavky Výborom v mestskej časti č.3 a vyčlenenia finančných prostriedkov z rezervy pre VMČ 1-7 a následného schválenia Mestským zastupiteľstvom v Prešove.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana ktorou skvalitňujete bežný denný život tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.
22. november 2013

Robert

Dakujem (e) samosprave za "presetrenie". FYI: predmetny problem sa nachadza na ulici Wolkerovej (vid. umiestnenie na mape a popisane v texte) a nie na Majakovskeho, ako vyplyva z Vasho "presetrenia"... V odpovedi ste zatial uviedli len to, ako je problem MOZNE riesit, avsak nie je vobec jasne, ci to aspon bolo/je/bude posunute kompetentnym zastupcom VMC c.3 na schvalenie, a teda ci sa tym vobec niekto bude zaoberat. Dakujem.
13. december 2013

Robert

Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania