Čergovská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 31. marca 2019

Na Čergovskej ulici v smere z Exnárovej ulici je zle otočená zvislá dopravná značka IP 6. Fotografiu nemám, tak posielam iba obrázok z Google Maps.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.



Mestský úrad v Prešove
09. apríl 2019

Marek Seliga

Nová značka je už umiestnená na lampe...
09. apríl 2019

Matej

Marek a z toho kriaku čo za biela tyč trčí?
12. apríl 2019

Marek Seliga

To je táto...
12. apríl 2019

Matej

Tak prosím o preposlanie podnetu a natočenie zvislej dopravnej značky, ktorá je uvedená vyššie v komentári od Mareka.
15. apríl 2019

Marek Seliga

Možno tak má byť otočená...
25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Otočenie predmetnej dopravnej značky do správnej polohy sme zadali zhotoviteľovi bežnej a súvislej údržby miestnych komunikácií na realizáciu v termíne do konca apríla 2019. Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania