Ľudmily Podjavorinskej-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Marek Seliga 23. apríla 2019

Dobrý,chýba tu značka hlavná ul. s vyznačením vedľajšej...Je to ul.Ľ.Podjavorinskej za Intersportom...

24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Doplnenie chýbajúcej dopravnej značky sme zadali zhotoviteľovi bežnej a súvislej údržby miestnych komunikácií na realizáciu.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.


Mestský úrad v Prešove
05. august 2019

Marek Seliga

Značka pridaná,podnet vyriešený :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania