Severná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Stanislava 13. mája 2019

Lampa verejného osvetlenia zhasína, po chvíli sa opäť rozsvieti, keď svieti, tak nesvieti stálo, ale bliká. Nie je to blikanie "kmitavé" rýchle a pravidelné, ale svieti silnejšie, potom slabšie, silnejšie, slabšie, zhasne...a opäť sa rozsvieti. Je to dosť rušivé. Fotografia je tmava, lebo blikanie neviem zachytiť a keď nesvieti svetlo, tak je tma. Ďakujem za možnosť informovať Vás o tom a verím, že sa to vyrieši.

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania