Volgogradská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Zuzana 13. mája 2019

Spadnutý a rozbitý kôš, v blízkosti sa nenachádza iný použiteľný. Na rohu volgogradskej 84 a budovy spravbytu.

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Stav lokality bol preverený zamestnancom oddelenia komunálnych služieb mesta Prešov.
Na mieste sa nachádzajú tri kusy betónových prvkov, ktoré nie sú odpadkové koše.
V 22. týždni kalendárneho roka budú odstránené a nahradené malým odpadkovým košom, o ktorý ste požiadali.
Ďakujeme za doručenie podnetu a pozornosť pri riešení problémov v meste Prešov.


Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania