Požiarnická-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 15. mája 2019

Na Požiarníckej ulici (pred križovatkou s ulicou 17. novembra) je pokreslená zvislá dopravná značka P 13.

15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. september 2019

Matej

ZDZ je vyčistená, podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol prešetrený zamestnancom Mestského úradu v Prešove, na vyzvanie mesta, firma MP kanal service s.r.o., ktorá je zmluvným partnerom mesta pre údržbu miestnych komunikácií, vykonala nápravu vyčistením značky.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania