Antona Prídavku-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Marek Seliga 01. júla 2019

Pretočené značky smerom do Centrumu na sídlisku 3...

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
05. august 2019

Marek Seliga

Podnet vyriešený :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania