Na Tablách-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení

Dobry den. Uz to prosim dajte spravit, cely usek, uz to nemate kde flakovat. Dakujem...

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol prešetrený pracovníkom oddelenia komunálnych služieb MsÚ s konštatovaním, že je opodstatnený. Vaša požiadavka bola zaradená do harmonogramu prác bežnej údržby pre rok 2019, resp. na ďalší rok.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania