Weberova-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Ján Haluška 22. júla 2019

Na Weberovwj ulici chýbajú značky na rúrke.

22. júl 2019

Matej

Toto sa už riešilo v mojom podnete 38333.
22. júl 2019

Ján Haluška

Matej, vo vašom podnete boli značky. https://www.odkazprestarostu.sk/presov/podnety/38333/otocena-dodatkova-dopravna-znacka
V tomto novom podnete značky nie sú.
Teraz nejak čudne funguje odkazprestarostu s mapou. Premiešava ulice.
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania