Exnárova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 02. septembra 2019

Na konci parkoviska na Exnárovej ulici (pred vchodom Jurkovičova 11) sú 4 výtlky.

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
08. september 2019

Matej

Výtlky sú opravené, podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol prešetrený zamestnancom Mestského úradu v Prešove s konštatovaním, že je opodstatnený. Oprava výtlkov bola zadaná na realizovanie.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania