Jazdecká-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Marek Seliga 03. septembra 2019

Poprosím vymeniť za novú...Ďakujem
Za železničným priecestím,smerom k Polygrafu Print...

03. september 2019

Matej

No, obe značky by trebalo vymeniť, tá hlavná cesta už bledne. A aj ten stĺpik by trebalo natrieť, je otrasný.
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Prešov prostredníctvom odboru životného prostredia a dopravnej infraštruktúry Mestského úradu v Prešove zaujíma k Vášmu podnetu zverejnenému na stránke https://www.odkazprestarostu.sk/77510 v predmetnej veci nasledujúce stanovisko.

Odbor životného prostredia a dopravnej infraštruktúry zabezpečí prostredníctvom zmluvného partnera výmenu vyblednutej dopravnej značky hlavná cesta a dodatkovej tabule tvar križovatky na Jazdeckej ulici.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania