Jazdecká-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Matej 03. septembra 2019

Na Jazdeckej ulici je nesprávne otočená zvislá dopravná značka E 7, (smerová šípka). Fotografia je iba z google máp pre presné znázornenie miesta. Lokalita na mape nie je veľmi presná nakoľko pri presnom označení špendlíka, mi doťahuje nesprávnu ulicu.

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
16. september 2019

Marek Seliga

Pripájam foto :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania