Jazdecká-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Matej 03. septembra 2019

Retardér na Jazdeckej ulici, pri hokejbalovom ihrisku je značne poškodený a neplní už svoj účel. Fotografia je iba z google máp pre presné znázornenie polohy retardéra.

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania