Jazdecká-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Matej 03. septembra 2019

Na Jazdeckej ulici je nesprávne otočená zvislá dopravná značka A 27b. Fotografia je iba z google máp pre presné znázornenie miesta.

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
16. september 2019

Marek Seliga

Pripájam aktuálne foto :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania