Sabinovská-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Matej 10. septembra 2019

Na Sabinovskej ulici, medzi ulicami Plavárenská a Západná je už najmenej 5 rokov (od namaľovania plnej čiary) nesúlad zvislej dopravnej značky B 29b a vodorovnej dopravnej značky V 2a.

13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania