Priemyselná-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Floro 16. septembra 2019

Dobrý deň.Neviem čo tým pracovníci čo maľovali tento na šírku polovičný odbočovací pruh mysleli. Zmestí sa doňho nanajvýš tak motorka.Viem,že tam je chodník,ale nič to nerieši.Len to niektoré autá láka sa tam pchať,niektoré som videl aj vychádzali pravým kolesom na chodník.Možno by to chcelo trochu zúžiť ostatné pruhy,neviem či je to možné,alebo zrušiť pruh pre odbočenie vľavo na Kuzmányho ulicu,lebo tam odbočuje minimum aut.Alebo posunúť protismerný pruh až pod ten múr bývalej vojenskej nemocnice,ale zasa tam sú stĺpy.Tvoria sa tam kolóny.

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania