Severná-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení

Značka je umiestnená na Dúbravskej ulici. Navrhujem presunutie tejto značky na začiatok ul. Severná, v smere z Jánošíkovej. Obyvatelia a deti sú často ohrozovaní nebezpečnou jazdou vodičov. Na ulici sa v minulosti stalo niekoľko dopr. nehôd. Ulica nemá chodník, v blízkosti sa nachádza aj súkromná škôlka.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania