Jána pavla II-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Lukáš Stach 08. novembra 2019

Je potrebne pokosit tuto cast vedla chodnika, nakolko po dazdoch to zacina hnit a siri sa z toho zapach. Dakujeme

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Kosba verejnej zelene je pre rok 2019 ukončená. Parcela KN-C 9513/20 nie je vo vlastníctve mesta Prešov.

Ďakujeme Vám za doručenie podnetu.
12. apríl 2020

Martin Eštočák

Kontaktujte ma prosím na FB alebo mailom na martin.estocak10@gmail.com Vopred vďaka za akúkoľvek spätnú väzbu. S pozdravom Eštočák Martin Poslanec MsZ mesta Prešov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania