Bajkalska-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Saskia Oľhová 21. januára 2020

Na križovatke Sabinovská - Jánošíková - Bajkalská už cca 10 dní je zle nastavený začiatok prevádzky semafórov. Zapínajú sa o 7:00, dovtedy je len oranžová blikačka. Toto nastavenie spôsobuje dopravné problémy pri výjazde áut z ulíc Jánošíková a Bajkalská na ulicu Sabinovská.

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Zapínanie cestnej dopravnej signalizácie na križovatke Sabinovská – Bajkalská - Jánošíkova o 7:00 hod. bolo spôsobené poruchou komponentu radiča. Zmluvný partner mesta vykonávajúci údržbu cestnej dopravnej signalizácie vykonal dňa 29. januára 2020 výmenu komponentu a cestná dopravná signalizácia sa od tohto dňa zapína v pôvodnom čase.

Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania