Kúpeľná-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Hudak 30. marca 2020

Zle vytočená značka a pomaľované, poprosím opraviť a vyčistiť značky

21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Zmluvný partner mesta vykonávajúci údržbu dopravného značenia zabezpečí správne otočenie a očistenie zvislých dopravných značiek IP12 (parkovisko), E13 (dodatková tabuľka pre vyhradené parkovanie), A25 (železničné priecestie so závorami) a A28b (návestná tabuľa pravá 160 m) na Kúpeľnej ulici.

Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania