Wolkerova-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Hudak 03. apríla 2020

Poškodený stĺpik, poprosím vymeniť.

20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Zmluvný partner mesta vykonávajúci údržbu dopravného značenia zabezpečí výmenu stĺpika zvislej dopravnej značky na Wolkerovej ulici.

Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania