Školská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Hudak 03. apríla 2020

Poprosím vymeniť vyblednutú slepú ulicu + hneď blízko stĺpik poškodený zhnity tiež poprosím celu značku vymeniť

12. apríl 2020

Martin Eštočák

Kontaktujte ma prosím na FB alebo mailom na martin.estocak10@gmail.com Vopred vďaka za akúkoľvek spätnú väzbu. S pozdravom Eštočák Martin Poslanec MsZ mesta Prešov
20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Zmluvný partner mesta vykonávajúci údržbu dopravného značenia zabezpečí výmenu stĺpika zvislej dopravnej značky, výmenu zvislej dopravnej značky IP4 (slepá cesta) a vyčistenie zvislej dopravnej značky A15 (pozor deti) na Školskej ulici.

Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania